Home   |  Jezdci  |  Šampionáty  |  Galerie  |  Download  |  Forum 

 
 

Historie Kizz-me WRT

Psal se rok 2006, kdy se Domluvil Roman Janků (Czech RBR Rally Teamu) s Davidem Žákem (HB RACING Czech Republic) a 10.12.2006 založili RBR tým Kizz-me WRT.
V prvotní fázi působili v týmu mimo Romana s Davidem(manažer) také Martin Vajdák, Jan Fulka, Martin Novák a později i Stanislav Jiřica.
První pohár, kterého se čerstvě sestavený tým zúčastnil byl Euro II, kde tým získal jediný bod. Na jaře 2007 se podařilo do týmu ukořistit skvěle rozjeté duo sk.N - Martina Bícu a Honzu Fišeru, na podzim se přidal Jindra kalivoda do S1600 z něhož se vyklubal i velmi zdatný Webmaster.
Nově posílený tým se vměstnal mezi špičku a po  III. ročníku Eura obsadil  5. místo mezi týmy.
Při premiérové sezoně Team rally(2007) se rychle jedoucí duo Bíca-Fišera postarali o absolutní triumf ve sk. N a Martin Bíca se stal i vícemistr sk. N (!) celkově pak týmu patřila 7. pozice.
Po sezoně 2007 odešel od týmu Stanislav Juřica. Přes léto se pak konal nábor nových posil jmenovitě:  Míla Daněk, Petr Arazim, Tomáš Rychlík, Radek Mrnuštík, Filip Jágr a Petr Pajer.
V prosinci 2008 se rozhodl odejít David Žák a žezlo tak nakrátko převzal Roman Janků, kterého pak vystřídal v pozici manažera Martin Bíca.
Postupem času se Tým začal specializovat především na pohár Team Rally, který se stal pohárem č.1 na RBR czech Pluginu.
V TR 2008 se týmu nedařilo, tak jako při premiéře a celkově tým obsadil 9. místo a v sezoně TR2009 dokonce  až 11. místo.
Do týmu byl na zkušenou přibrán Mirus Vnouček, který s Team Rally teprve začínal koketovat.
Po sezóně 2009 se v týmu staly velké personální změny. Po  odchodu Jindry Kalivody, Honzy Fišery byly z týmu uvolněni i Tomáš Rychlík, Radek Mrnuštík, Filip Jágr i Roman Janků. Těsně před sezonou TR 2010 odešel i Míla Daněk.
Do sezony 2010 se podařilo přibrat jak nové tváře jako:  Michal Palásek, Honza Lehečka, Míra Jilemnický (všichni Hanácký Rally Club) a později i syn Martin Jilemnický, tak i staronové tváře: David žák a Honza Fišera.
Na konci sezony 2010 tým obsadil 12. místo mezi týmy a jen taktak se udržel mezi TOP týmy co mohou pořádat v následující sezoně domácí Rally.
Již na posledním podniku se udála změna ve vedení a pozici Manažera tak nadále zastává Petr Pajer.
Před sezonou Team Rally 2011 se udály ještě drobné změny v jezdecké sestavě.. Týmu se podařilo ukořistit Jirku Peteru st. a na zkušenou do sk.N byl nabrán Míra Dedek..
..Na vyhlášení TR se také rozhodl vrátit náš hvězdný Playboy - Jindřich Kalivoda, který o sobě tvrdí, že už v Kizz-me WRT hodlá pouze dožít..
Honza Fišera se rozhodl dále v Team Rally již nepokračovat a tak následující uspořádání jezdecké sestavy na Team Rally 2011 vypadá takto:

 

Aktuální uspořádání týmu do skupin v Team Rally 2011 je následující:

WRC
Martin Bíca - Vojtěch Uhlíř
S2000
David Žák - Michal Palásek - Petr Arazim
N4
Honza Lehečka - Petera Jiří - Miroslav Dedek
S1600
Petr Pajer - Mirek Jilemnický
A8
Martin Jilemnický - Mirus Vnouček

Home   |  Jezdci  |  Šampionáty  |  Galerie  |  Download  |  Forum 


„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde